Українцям не вистачило 4,5 секунди для третього місця на Кубку світу

11.01 18:42
Іван Горобков
702
0

У німецькому Рупольдінгу стартував п'ятий етап Кубка світу з біатлону з найпопулярніших перегонів - естафети. Сьогодні за медалі боролися чоловіки.

П'ятий етап Кубка світу з біатлону

Перемога в перегонах дісталася збірній Норвегії на чолі з легендарним Уле-Ейнаром Бйорндаленом. 42-річний біатлоніст першим вийшов на трасу. Відстрілявшись на першому вогневому рубежі лише дев'ятим, вже на наступній стрільбі ветеран став другим.

Далі лідерство в перегонах захопила Росія і утримувала його майже до самого фінішу. Антон Бабіков після останньої стрільби на 14 секунд випереджав норвежця Еміля Хегле Свендсена. Але за 100 метрів до фінішу знесилений росіянин пропустив спурт норвежця, який обійшов свого суперника, ніби на велосипеді і ринувся до фінішу.

Поборотися за медалі сьогодні могли українські біатлоністи. Українець Артем Прима після першої стрільби був сьомим, а після повторної втратив дві позиції, хоча до проміжного фінішу прийшов п'ятим, відстаючи від лідера на 14 секунд.

Сергій Семенов на двох вогневих рубежах допустив чотири промахи, але в підсумку на етапі став другим, програвши тільки росіянам. Володимир Семаков з двома промахами передав естафетну паличку Віталію Кільчицькому шостим.

Перед першою стрільбою Кільчицький програвав Росії майже хвилину, але на останнє коло він виходив вже з відставанням в 38,9 секунди. А від третього місця, яке займав німець Сімон Шемп, українець відставав майже на 16 секунд. Виклавшись по повній, Віталік зумів скоротити відставання від третього місця до 4,5 секунди, але на більше його не вистачило. У підсумку Україна вдруге в сезоні фінішувала в естафеті на четвертому місці.