Головні претенденти на чемпіонство в українській прем'єр-лізі - "Динамо" і "Шахтар" почали сезон з перемог.

"Шахтар" обіграв на своєму полі новачка УПЛ - "Олександрію" 2:0. Обидва м'ячі у команди з Донецька забив Алекс Тейшейра.

А ось "Динамо" перемога над іншим новачком ліги "Сталлю" з Дніпродзержинська далася набагато важче. Кияни навіть програвали до 44-ї хвилини, поки Буяльський не зрівняли рахунок. Переможний гол в активі Гусєва, який реалізував пенальті - 2:1. Кияни закінчували матч вдесятьох після вилучення Даніло Сілви.

Ще один фаворит сезону - "Дніпро" зіграв внічию з "Говерлою" 1: 1. Ужгородці вийшли вперед після голу Гемеги, а у дніпропетровців за 10 хвилин до кінця відзначився Безус. Відзначимо, що в стартовому складі "Говерли" вийшло одразу 10 футболістів, орендованих у "Динамо".