Український біатлоніст Артем Прима створив грандіозну сенсацію у спринтерській гонці на 7-му етапі Кубка світу з біатлону, який в ці дні проходить в південнокорейському Пхенчанге. Наш спортсмен зумів увійти в десятку кращих, пройшовши 10-кілометрову дистанцію за 24 хвилини і 18 секунд.

До цього українець лише раз по ходу сезону входив в топ-10 в індивідуальних змаганнях.

Запорукою такого успіху Артема стала феноменальна стрільба – на обох вогневих рубежах українець вразив всі 10 мішеней. За цим показником Прима став одним з семи спортсменів, які відпрацювали без промахів. Після стрільби лежачи Прима і зовсім був лідером, проте потім програв ходом.

Як раніше повідомляв портал Знай.ua, австрієць Еберхард виграв біатлонний спринт на етапі Кубка світу в Кореї.