У Росії хочуть перенести старт навчального року "через туристів"

Новини світу
31.07 20:59
1209
0

У Росії вирішили відкласти початок навчального року заради туристичного бізнесу.

Таку ідею висунув помічник президента РФ Володимира Путіна Ігор Левітін. Заради збільшення туристичного потоку в оксамитовий сезон він пропонує відсунути старт навчального року. Про це повідомляє "Інтерфакс".

"Чому всім треба йти в школу 1 вересня? Можна зробити навчальний рік з 15 вересня. Це важливе запитання для збільшення турпотоку", — говорить Левітін.

Як він повідомив, об'єктивні причини для вживання західноєвропейського досвіду в Росії є. Значить, можна зробити щось на рівні законодавства. За його словами, в деяких західноєвропейських країнах для залучення туристичного потоку початок навчального року зрушується на 15–20 вересня. А заняття в учбових закладах Росії – в школах і вузах з 1935 року традиційно починаються 1 вересня.

Як ми писали раніше, у російському дитбудинку для розумово відсталих "Турбота" в Карачаєво-Черкесії співробітники установи зв'язували руки 9-річному вихованцеві. Скандал розпочався тоді, коли дитячий омбудсмен РФ прокоментував цей випадок в соціальних мережах. Він повідомив, що подібні методи виховання практикуються в багатьох російських дитбудинках та інтернатах.


ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори