В американській армії вперше за шість років недобір новобранців – USA Today

Новини світу
04.08 15:15
561
0

Набір рекрутів у збройні сили США виявився на 14 % нижче очікуванного результату. Подібний "недобір" стався вперше за останніх 6 років, і це лише третій подібний випадок за останні 20 років.

Про це інформує USA Today.

Генерал Джеффрі Сноу, що відповідає у міноборони США за набір рекрутів, пояснює це ростом економіки і появою нових робочих місць у цивільних сферах. Втім, генерал впевнений, що запланованої цифри в 59 тисяч рекрутів вони до кінця фінансового року (30 вересня) все ж досягнуть, але тенденція до сповільнення активності в наборі відчутна.

Читайте також: Американські військові розробили лазерну установку для знищення мін

Навіть, при запланованому зкороченні армії до 450 тисяч чоловік , щороку поповнення повинно бути не менше 60 тисяч. За перших 10 місяців Центри по набору військовослужбовців мали в своїх графіках 415 тис. "запрошень на інтервью (аналогія з українським "зловити на вулиці"), з них лише 50 тисяч підписали контракти . За такий самий період 2014 року при 371 тисячах "інтервью" армія отримала 52 тисячі контрактів.

Попри все, як каже Сноу, американські ВПС (AIR FORCE), ВМФ (MARINE CORPS and NAVY) отримали 100%- е число рекрутів, ще до кінця травня. Недобрали сухопутні роди військ.

Ще одне пояснення зменшенням активності в наборі, це скорочення бонусів, тим, хто підписує контракти. Наприклад, в 2006 році сумма виділена на заохочення служити сягала понад 1 млрд долларів. Сьогодні ж армія США, може потратити на це лише 117 млн , хоча ще в минулому році сумма вдвічі більша була 235 млн. В цю сумму входить освіта та інші пільги. Зокрема, кожен військовослужбовець при бажанні може безкоштовно закінчити колледж, отримавши військову чи цивільну спеціальність.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори