Росія представляє найбільшу військову небезпеку - генерал Рей Одієрно

Новини світу
13.08 10:31
603
0

Росія являє собою найбільш серйозну військову небезпеку для Сполучених Штатів, заявив начальник штабу американських сухопутних сил генерал Рей Одієрно на прес-брифінгу.

Він назвав кілька причин, серед яких невдоволення Москви тим, як склалася ситуація після "холодної війни", і відносно високий рівень проведення російських операцій в Україні, передає Радио Свобода.

Читайте також: Джон Керрі запідозрив Росію та Китай у зламі своєї пошти

При цьому одного з найбільш високопоставлених американських військових серйозно турбує перспектива того, що Москва піддасться спокусі і порушить суверенітет країн Балтії, не усвідомлюючи того, що такі акції змусять НАТО виступити на захист своїх союзників.

"Росія постійно оцінює реакцію НАТО на свої дії, – сказав генерал Одієрно. – Мене турбує можливість прорахунку з її боку. Вона може припустити, що НАТО не настільки турбує її поведінка, і вона зробить помилку, прорахується".

Рей Одієрно заявив про необхідність для Сполучених Штатів бути готовими до оперативного збільшення своєї військової присутності в регіоні у разі виникнення кризової ситуації.

В останні місяці кілька американських високопоставлених генералів назвали Росію головною загрозою безпеки США.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...

Вибір редакції


все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори