Лукашенко перевіряє білоруську армію

Новини світу
19.02 17:12
972
0

Сьогодні президент Білорусі Олександр Лукашенко відвідав Міністерство оборони країни. Перевіряє боєздатність білоруської армії та просить бути готовими адекватно реагувати на сучасні виклики та загрози.

"Питання полягає в тому, щоб ми змогли пристосувати свої Збройні Сили, насамперед нашу армію до реагування на ту ситуацію, яка, не дай Бог, складеться завтра, післязавтра. Доводиться пристосовуватися до ситуації , змінювати методи збройної боротьби, якщо доведеться захищати країну", – цитує білоруського президента інформагенція БЕЛТА.

Президент в доповіді міністра хоче почути оцінку стану білоруських Збройних сил, шляхи розвитку, запаси озброєння та військової техніки, підтримка їх в стані боєготовності.

У Міноборони Лукашенку подарували автомат Калашникова. Подарунок у спеціальному футлярі вручив міністр Андрій Равка. Він зазначив, що протягом вже декількох десятків років це надійна та перевірена зброя.

"Хороша зброя. Моя, - сказав Лукашенко, приймаючи подарунок. - Ви повинні знати: в необдумані, непотрібні для країни авантюри я вас ніколи не втягну. Але якщо доведеться захищати свою землю і стояти спиною до спини, плечем до плеча, ви можете бути впевнені, що мене ви там побачите в перших рядах", - підкреслив Лукашенко, звертаючись до командного складу Збройних Сил Білорусі.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори