У РФ хочуть знищувати й контрабандний одяг

Новини світу
19.08 17:24
603
0

Російські текстильники запропонували Володимиру Путіну спалювати контрабандні "ганчірки" з Європи. Пише РБК-Україна.

З такою ініціативою до президента Росії звернувся голова Асоціації Текстильників Росії. На думку Шамхала Ільдарова, "знищення незаконно ввезених в нашу країну "ганчірок" може мотивувати до роботи вітчизняне швейне виробництво".

Читайте також: Політична карикатура від Сергія Йолкіна: санкції і Путін

Глава Асоціації текстильників направив Путіну лист з проханням ввести Указ про знищення контрабандних виробів текстильної та легкої промисловості з країн ЄС, затриманих на кордоні або виявлених вже на території Росії.

За його словами, основним видом контрабанди сьогодні є імпортні куртки, пуховики і джинси. Їх часто ввозять в країну незаконно і продають набагато дорожче, ніж вони коштують в реальності.

На думку Ільдарова, знищення контрабандних текстильних виробів значно підтримає російські підприємства, які здатні виробляти конкурентну продукцію.

"Зараз неможливо на сто відсотків перевірити, що всі товари, які продаються в бутиках в торгових центрах, ввозилися офіційно. Можливо, якісь були ввезені як контрабанда, - говорить Разбродін. - Цей механізм постачань ще тільки належить відрегулювати".

До речі, Ільдаров також запропонував заборонити закупівлі виробів текстильної та легкої промисловості імпортного виробництва і для держкомпаній РФ. Такі закупівлі, за його словами, сьогодні становлять понад 400 млн. доларів, включаючи закупівлі технічного текстилю. У нових умовах фірми не повинні купувати за кордоном текстиль, який використовується в будівництві і на будь-якому виробництві. Такий текстиль, як він вважає, запросто можуть зробити їх підприємства.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори