Геронтологи заклались на мільйон доларів, хто помре перший

Новини світу
26.02 10:16
831
0
Фото: Алекс Жаворонков розробляє ліки проти старіння

Двоє вчених, що займаються продовженням людського життя, уклали між собою парі: мільйон доларів в акціях відійде тому з них, хто проживе довше.

Учасниками парі є Дмитро Камінський - старший партнер гонконгського венчурного фонду Deep Knowledge Ventures та Алекс Жаворонков - генеральний директор біотехнологічної компанії Insilico Medicine Inc., що займається винаходом ліків проти старіння. Мета договору, укладеного на найбільшій американській інвестиційній ярмарці у сфері охорони здоров'я, довести, що вчені впевнені в можливостях науки зупинити процес старіння, повідомляє Gizmodo Australia.

За умовами парі, мільйон доларів США в акціях пожертвує той, хто помре першим, посмертно, на користь того, який житиме довше. Дія угоди припиниться, коли обом учасникам виповниться по сто років. Крім того, Камінський і Жаворонков домовилися не сприяти смерті один одного за допомогою отруєнь, найманих убивць та іншими способами.

"Я б хотів укласти схожі парі з Біллом Гейтсом, Елон Мак і Марком Цукербергом, щоб ті прожили довше і створили ще кілька великих речей. Однак вони не здаються мені гідними суперниками у сфері продовження життя. Ось з Сергієм Бріном і Ларрі Пейджем я б посперечався - вони активно займаються боротьбою зі старінням (проект Calico)", - заявив Камінський.

Найбільш відоме парі такого масштабу не було пов'язане із наукою: його уклала 90-річна француженка Жанна Кальман та юрист Андре-Франсуа Раффре. Адвокат мав платити француженці 500 доларів щомісяця в обмін на заповідану йому квартиру. Він мав робити це до її смерті. Однак Кальман померла в 1997 році у віці 122 років, Раффре ж помер за кілька років до неї. Він встиг виплатити старенькій подвійну вартість квартири.

Теги: геронтологи, парі, мільйон доларів

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...
ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01

Вибір редакції


все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори