Россільгоспнагляд приховав шкоду від російської "молочки"

Новини світу
21.08 16:50
609
0

Россільгоспнагляд переписав свій прес-реліз про виявлення в 100 відсотках досліджуваної російської продукції шкідливих речовин.

Про це пише "Фонтанка".

Спочатку в релізі відомства, копія якого збереглася в кеші Google, говорилося, що "в 100 відсотках досліджуваних зразках продукції вітчизняного виробництва виявлені порушення".

"Крім того, кількість досліджених зразків скоротилося з 15 до 14: зник єдиний іноземний продукт - угорська яловичина. У першому варіанті прес-релізу угорська яловичина за змістом протиставлялася насиченим шкідливими речовинами продуктам вітчизняного виробника, у новій редакції протиставляти їм стало нічого", - вказує "Фонтанка".

Читайте також: У ДНР розповіли про якість російських товарів

На даний момент на сайті Россільгоспнагляду говориться, що підвідомчий йому інститут досліджував 14 зразків вітчизняної продукції: молоко, молочну продукцію, свинину та птицю.

У чотирьох зразках молока фахівці знайшли антибіотик хлорамфенікол. Препарат використовується в медицині при дизентерії, пневмонії, гонореї та інших інфекційних захворюваннях.

В одному зразку молочної продукції також був знайдений антибіотик тетрациклін, який не можна вживати вагітним, дітям до восьми років, людям з виразкою шлунка та при нирковій недостатності.

У свинині знайшлися метаболіти фуразолидона, який застосовують для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту, сечостатевої системи і шкіри.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори