Імпортна "лихоманка" у Росії докотилася до пральних порошків

Новини світу
25.08 10:08
756
0

Російські продавці почали вилучати з полиць магазинів очищувальні і мийні засоби іноземних компаній, таких як Henkel, Procter & Gamble і Colgate-Palmolive. Відповідне розпорядження видав Росспоживнагляд, пише Комерсант.

У розпорядженні преси опинився лист керівника Росспоживнагляду Анни Попової, розісланий в територіальні управління служби. У ньому йдеться про лабораторні дослідженнях засобів побутової хімії та мийних засобів, які показали, що частина продукції не відповідає вимогам за санітарно-хімічними та токсикологічними показниками. Представник Роспотребнадру Анна Сергєєва запевнила, що перевірки були плановими.

Управління Росспоживнагляду по Підмосков'ї повідомило продавцям в листі від 19 серпня, що потрібно знайти і вилучити таку продукцію. Отримання листів підтвердили в мережах Metro Cash & Carry, "Ашан" і Х5 Retail Group ("Пятерочка", "Перекресток", "Карусель").

Експерти не виключають, що така активність чиновників може стати черговим витком торгових воєн, викликаних ускладненням відносин Росії і Заходу.

Читайте також: Росія забракувала 150 тонн українського м'яса

"Іноземні компанії на російському ринку пральних порошків і очищувальних засобів займають приблизно 75%, тому, можливо, їх продукція найчастіше привертає увагу Росспоживнагляду", - припускає аналітик IFC Markets Дмитро Лукашов.

Нагадаємо, з 7 серпня 2014 року Росія ввела ембарго на постачання продуктів харчування з країн Заходу - США, ЄС, Канади, Австралії та Норвегії. Забороненими в РФ вважаються м'ясо та м'ясна продукція, риба та рибна продукція, молоко і молочна продукція, овочі та фрукти. Ембарго продовжено до серпня 2016 року.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування22.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори