Сербія та Косово досягли результатів під час переговорів

Новини світу
26.08 14:56
528
0

Під час зустрічі у Брюсселі представники Сербії та Косова досягли домовленостей, які можуть нормалізувати відносини між країнами. Про це повідомила незалежний спостерігач від ЄС Федеріка Могеріні.

На думку політика, ці переговори можуть стати ключовими у подальших відносинах між Белградом та Приштіною. На зустрічі були присутні сербський прем'єр Александар Вучіч та голова уряду Косова Іса Мустафа.

Урядовці вирішили проблеми енергетики, телекомунікації, домовились створити спільноту сербських муніципалітетів та обговорили питання вільного пересування. Результати цих переговорів оприлюднили на сайті Євросоюзу.

"Європейський союз буде продовжувати працювати над подальшими кроками цього діалогу найближчими місяцями ", - повідомила Могеріні.

Читайте також: Фінляндія не допоможе країнам Прибалтики у разі військового конфлікту

Косово заявило про незалежність від Сербії у 2008 році в односторонньому порядку. Сербські уряд та громадськість досі не визнають законність цього рішення. Більшість країн світу признали Косово незалежною державою. Україна підтримує сторону Сербії та вважає цю територію сербською.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори