Перша жінка-єпископ виголосить свою проповідь

Новини світу
08.03 13:56
849
0

Свою першу проповідь сьогодні в рідній єпархії у місті Стокпорт виголосить знаменита Ліббі Лейн - перша в історії англіканської церкви жінка, що домоглася свого обрання єпископом. Досі цей пост у Англії довіряли лише чоловікам. Недільна меса означатиме початок її служіння в єпархії.

Призначення Ліббі Лейн викликало в країні запеклі дискусії. Під час посвячення на єпископат у кафедральному соборі міста Йорк консервативно налаштований священик Пол Вільямсон намагався зірвати її рукопокладання. У один з найвідповідальніших моментів служби, коли у людей в соборі за традицією запитали, чи згодні вони з тим, що відбувається - Вільямсон вигукнув, що таке рукопокладання суперечить написаному в Біблії.

Архієпископ Джон Сентаму відмовився перервати службу. Він знову спитав людей, чи згодні вони з цим рішенням, і всі дружно відповіли: "Так!" Під час зведення у єпископат 110 англіканських єпископів зі всього світу з'їхалися до кафедрального собору Йорка, щоб підтримати Ліббі. Вони оточили її та поблагословили разом.

Жінок-священиць тепер - майже третина з-поміж усього духовенства Англії. Проте найвищих церковних постів їм раніше не довіряли. Консервативно налаштований Вільямсон неодноразово судився з ієрархами, звинувачуючи їх у зраді біблійних постулатів, проте Феміда в цій дискусії стала на бік жінок.

Теги: Ліббі Лейн

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...
ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01

Вибір редакції


все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори