Літаки "бомбардуватимуть" землю насінням

Новини світу
10.03 21:00
1542
0

Старі бомбардувальники можуть висаджувати до 900 тис. дерев у день.Таким чином, можна швижко відновити ліси на планеті

Компанія Lockheed Martin Aerospace пропонує використовувати бомбардувальники C-130, призначені для установки мінних загороджень на території супротивника. Для цього апарати необхідно переобладнати під насіннєві бомби із саджанцями дерев, - пише видання True Activist.

"Обладнання, що використовується для створення мінних полів досить точне і може бути легко адаптоване для посадки дерев. Кожен такий літак може скинути в цілому до 900 тисяч "зелених бомб", що містять саджанці дерев. , - розповідає льотчик Пітер Сіммонс.

Ідею запропонували у Штаті Массачусетс, коли уряд зобов'язав всі компанії із забруднюючими електростанціями посадити ліси, для зменшення вуглецевого сліду, який вони випромінюють. Висадка насіння C-130 виявилася вдвічі дешевшою за ручну посадку.

Конуси, що несуть в собі саджанці дерев, розроблені таким чином, щоб проникати на глибину, достатню для подальшого розвитку молодого дерева. Матеріал "носія" розкладається одразу, щойно потрапляє у землю. Він також містить добрива і абсорбуючий вологу матеріал. Тобто здійснює своєрідний полив рослин.

"Зелені бомби" адаптуються до будь якого району, в тому числі пустельного.

За п'ять років компанія Lockheed Martin може висадити до 5 мільярдів дерев, цього достатньо для відновлення 500000 га лісів.

Сьогодні в світі налічується близько 2500 транспортних літаків С-130, які використовуються в 70 країнах, тому система доставки та посадки лісів широко доступна.

Теги: Lockheed Martin Aerospace бомбардувальники C-130 Пітер Сіммонс дерева

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування16.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори