На парад у Москві пустять лише запрошених ветеранів

Новини світу
23.03 10:41
1167
0

Російські ветерани на цьогорічний парад присвячений 70-тій річниці Перемоги можуть потрапити лише про спеціальним перепусткам. Таке рішення російська влада прийняла для безпеки. Ветеранів без запрошення відвозитимуть безкоштовно в звенигородську Клініку респіраторної реабілітації. Також їх поселятимуть за мінімальними цінами у московських готелях.

"Зрозуміло, що кожен ветеран достойний потрапити на парад на День Перемоги, але через спеціальні заходи безпеки ми не можемо усіх бажаючих туди пропустити. Працюватиме спеціальна група, яка спостерігатиме за тим чи мають ветерани запрошення чи ні. Зараз приходять сотні листів від ветеранів війни з усієї країни з проханнями у сприянні отримати запрошення. Але ми не можемо всім допомогти, бо кількість таких листів виходить за межі дозволених квот", - сказав Леонід Пєчаткін, віце-прем"єр Москви.

У Росії залишилось трохи більше одного мільйона ветеранів, які безпосередньо приймали участь у бойових діях під час ВВВ. У 2015 році російською владою передбачено одну квоту, тобто запрошення, для ветерана на регіон. Загалом на парад запрошено більше 5 тис гостей.

Теги: парад ветерани москва запрошення день перемоги

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування22.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори