НАСА засекретить дані досліджень про вплив космосу на генетику

Новини світу
28.03 00:10
1290
0
Фото: publicnews.in.ua

У National Aeronautics вирішили не оприлюднювати підсумки медичного дослідження впливу річного проживання у космосі космонавта Скотта Келлі на його самопочуття.

Секретність дослідження підкреслює той факт, що 2-й бортовий інженер Скотт Келлі навіть не встиг злітати в космос. Ця подія тільки станеться в майбутньому.

Мова йде про зміни самопочуття Скотта - його зіставлять із самопочуттям його брата-близнюка Марка Келлі, який буде в цей час перебувати на Землі. Раніше Марк також був космонавтом, але вже вийшов на пенсію.

Скотта Келлі очікує багатостороннє дослідження. Вчені вивчать фізіологічні та біо- модифікації, які відбудуться в тілі астронавта. Наприклад, під дією невагомості і підвищеної радіації відбуваються зміни розумових здібностей, функціонування головного мозку, мікрофлори кишкового тракту, імунітету та метаболізму а також генетичні трансформації.

Дослідники припускають, що умови космосу прискорюють старіння організму. Саме це і має намір перевірити НАСА на прикладі братів-близнюків. Експеримент обійдеться Америці в $ 1,5 млн.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори