НАСА розповіла про зустріч з інопланетянами

Новини світу
08.04 15:17
738
0

У найближчі 10-20 років людство знайде життя на інших планетах. Такий прогноз дали в Національному управлінні США з аеронавтики і дослідження космічного простору (NASA).

"Я думаю, ми знайдемо переконливі ознаки життя за межами Землі протягом десятиліття. А за 20-30 років отримаємо чіткі докази його існування " - заявила Еллен Стофан, головний науковий радник NASA. Вона додала, що вчені знають, де і як шукати життя, а також мають необхідні для цього технології.

Колишній астронавт Джон Грансфелд, адміністратор групи з дослідних місій NASA, підтримав оптимізм колеги. Він вважає, що ознаки життя будуть знайдені досить скоро і в Сонячній системі, і за її межами.

"Я думаю, що всі процеси розвиваються в одному напрямку в нашій Сонячній системі, будь це крижаний супутник, Марс або планети сусідніх зірок", - заявив Грансфелд.

У Сонячній системі і за її межами дослідникам періодично вдається знаходити воду - необхідний компонент для виникнення життя. Вода присутня на супутниках Юпітера і Сатурна, вважається також, що колись вода була на Марсі.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори