Кончаловський і Михалков створять альтернативу McDonald's

Новини світу
09.04 10:00
978
0

Відомі режисери Микита Михалков і Андрій Кончаловський написали офіційного листа президентові Росії з пропозицією створити альтернативу американськый мережі швидкого харчування McDonald`s.

Брати вирішили популяризувати вітчизняну їжу і замінити західні фаст-фуди в державі. Проект російських режисерів "Їмо вдома" оцінили в 971,8 міліонів рублів, окупити ці витрати можливо за 4,8 року.

Передбачається, що обличчям проекту стане дружина Андрія Кончаловського Юлія Висоцька, яка веде телепередачу з такою ж назвою.

Володимир Путін швидко відреагував на пропозицію діячів культури і доручив віце-прем'єру РФ Аркадій Дворкович "розглянути та підтримати в контексті вирішення завдань імпортозаміщення".

Проект "Імо дома" реалізують не тільки в Москві, але і в регіонах.

У прес-службі російського McDonald`s зазначили, що не бояться появи конкурентного проекту, тому що у ринку Росії великий потенціал.

Нагадаємо, що боротьбу з американською мережею швидкого харчування почали влітку на території півострова Крим, де вивіски McDonald`s замінили на "Русбургер", який використовує тільки російські продукти.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...
ПолітикаВибір редакціїРозслідування16.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01

Вибір редакції


все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори