Евросоюз відкрив вакансії "руйнівників пропаганди Кремля"

Новини світу
17.04 14:13
759
0

Зовнішньополітична служба Євросоюзу шукає експертів, які будуть протистояти російській пропаганді та дезінформації.

Про це повідомляє видання EUobserver.

Вакансію розіслали всім посольствам країн ЄС в Брюсселі. Головним завданням для кандидатів на цю посаду має стати "корекція і перевірка міфів". Також майбутні співробітники повинні володіти російською мовою та робити "аналіз/моніторинг інформації про політику ЄС" в російськомовних медіа.

Крім цього, у їх службові обов'язки входитиме "регулярне оновлення інформації про ЄС через ключові повідомлення, статті, редакційні матеріали, інформаційні бюлетені та інфографіки, з акцентом на вигоди Східного партнерства". Вони будуть готувати прес-матеріали російською мовою.

Видання повідомляє, що з тими, хто пройде конкурсний відбір буде підписано контракт на 1 рік. Зарплатню вони отримуватимуть не менше ніж 4,350 євро на місяць.

Важливим є також те, що кандидати повинні бути колишніми журналістами або прес-секретарями і добре орієнтуватися у соціальних медіа та інфографіці.

Раніше, колишня журналістка з російського пропагандистського каналу Russia Today Ліз Вол повідомила, що принцип роботи його з аудиторією нагадують практики секти. Він застосовує психологічні засоби для придушення. За допомогою Інтернету канал збирає людей, які почуваються відокремленими від суспільства та дають їм відчуття приналежності до чогось.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори