Чехія визнала Крим російським в футбольному атласі

Новини світу
09.02 12:13
1308
0

Ще одне європейське видання потрапило у скандал з визнанням Криму російським. У Чехії видали "Футбольний атлас світу" від видавництва Ottovo. На ньому анексований Крим позначений як російська територія. Упорядником атласу був Іван Трухлік. Чоловік розповів, що верстав атлас два роки, отже під час початку роботи Крим ще був у складі України.

Чоловік розмістив на сторінках книги інформацію про всі країни, які мають членство у ФІФА. Усі 209 країн описані з урахуванням сучасних реалій, повідомляє Європейська правда. На форзаці книжки територія України позначена без Криму, у той час як світова спільнота не визнала анексії.

Така ситуація не дивна для Чехії, адже президент Мілош Земан висловлювався проти антиросійських санкцій та неодноразово виступав за їх відміну. Також президент поїхав в Москву на святкування 70-ої річниці перемоги у Великій Вітчизняній війни у той час, як більшість світових лідерів відмовились.

Читайте також: Болгари визнали Крим російським (фото)

Нагадаємо, 18 листопада британське видавництво Oxford University Press випустило підручник, в якому Крим позначено частиною Росії. Ще раніше італійське аналітичне видання "Лімес" у своєму останньому номері визнало Крим російським, а французьке видавництво Larousse в економічному атласі припустилось аналогічної помилки. Тим часом Крим у польських підручниках позначений як "російська окупація".

Чехія визнала Крим російським в футбольному атласі
eurointegration.com
Чехія визнала Крим російським в футбольному атласі

Чехія визнала Крим російським в футбольному атласі
eurointegration.com
Чехія визнала Крим російським в футбольному атласі

Теги: Чехія, видавництво Ottavo, футбольний атлас, Крим, анексія Криму, визнання анексії Криму

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...

Вибір редакції


все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

Василь Гацько про страхи Януковича, об’єднання демократичних сил та брехню влади (відео)
ЧитальняАналітика 28 лютого

Чи варто підтримувати блокаду, навіщо новим політичним силам потрібно домовлятися про співпрацю задовго до виборів та на які кошти існують […]

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори