Стабільність в Україні неможлива без США - Лукашенко

Новини світу
29.04 15:08
729
0

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що у збройному конфлікті на сході України воюють білоруси. Про це він розказав під час звернення до народу та Національної ради.

Глава Білорусі зазначив, що його співгромадяни підтримують на Донбасі як українських військових, так терористів ДНР і ЛНР. Лукашенко засудив таку діяльність і підкреслив, що білоруські чиновники ставляться до цього негативно. Але їх радує, що це поки не масова участь у конфлікті.

Читайте також: Україна змирилася з втратою Криму - Лукашенко

Лукашенко наголосив, що вирішення збройного конфлікту в Україні неможливе без США. Президент Білорусі зазначив, що таку точку зору він постійно доводить американським представникам на різних зустрічах.

"Я не знаю, чого хочуть американці тут, у Східній Європі, в Україні зокрема. Але якщо американці хочуть, щоб тут був мир і стабільність, вони негайно повинні підключитися до цього процесу", - повідомив Лукашенко.

Нагадаємо, що президент Білорусі раніше заявляв, що російських найманців на Донбасі немає. Він відмовився від участі в Параді перемоги в Москві 9 травня.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори