Українець Сергій Лагкуті став переможцем міжнародної одноденної велогонки "Кубок Москви".
Друге місце посів ще один українець Денис Костюк. Про це повідомляє сайт Федерації велоспорту Росії.

Замкнув першу трійку білорус Сергій Попок.

Лакгуті показав результат 3:00 31 хвилина 42 секунди, а Костюк відстав від співвітчизника всього на 2 секунди.

"Піти у відрив на останньому колі мені допоміг партнер по команді Денис Костюк, велике йому за це спасибі. Ми виклалися максимально, щоб ніхто не наздогнав", - зазначив Лагкуті після фінішу.

У гонці "Кубок Москви" взяли участь 144 спортсмени з України, Білорусі, Казахстану, Узбекистану, Молдови, Сербії, Латвії та Росії. Вони подолали 160 км в груповій гонці по трасі на Воробйових горах.