Психіатр показав нью-йоркських «ватників»

Новини світу
03.05 15:30
942
0

Лікар-психіатр Дмитро Щигельський, який зараз мешкає в США, сходив на мітинг російської діаспори в Нью-Йорку. За фотозйомку його ледь не побили прихильники "руського миру". А поляки охарактеризували акцію словом "курва", яке повторили разів тридцять. Свої враження про акцію чоловік виклав на сайті by24.org.

by24.org

Щигельский пише, що в Нью-Йорку постійно проходять демонстрації української, білоруської, грузинської та інших діаспор з вимогою зупинити російську збройну агресію проти України. Вчора ж "побачив" акцію, формально позначену як роздачу "георгіївських" стрічок".

Матеріал по темі: "Косметичка, Карл!" - хакери зламали сайт Нічних вовків

"На початку були присутні 25 учасників, пізніше їх кількість збільшилася до 40. Грошей в акцію було вкладено чимало. Над Брайтон-Біч літав невеликий літак, з прив'язаною до нього 30-метрової "георгіївською" стрічкою. Замовити таку послугу в США коштує кілька тисяч доларів. Навряд чи у представників російської діаспори є такі гроші. Швидше за все, справа не обійшлася без фінансування з боку російського посольства", - ділиться враженнями лідер організації "Білоруси у вигнанні".

by24.org

Додає, що "колорадські" стрічки ніхто не брав. А за заходом уважно спостерігала група польських іммігрантів.

"Про що вони говорили, ніхто не зрозумів, але не дуже пристойне слово "kurwa" вдалося виразно розчути разів тридцять. З датою Дня Перемоги представники російської діаспори в Нью-Йорку не цілком визначилися: на всяк випадок, вони приготували два плакати, на першому з яких було написано "9 may", а на другому - "8 may". Зі своїми промовами мітингувальники виступали виключно по-російськи. Ніхто з жителів Нью-Йорка, окрім представників діаспор колишнього СРСР, їх не розумів", - додає Щигельський.

by24.org

Не обійшлося на заході і без ексцесів. Підійшов чоловік у жовтій куртці, ймовірно українець. Присутні вкрай нервово відреагували на його зауваження про те, що перемога у II Світовій війні належить не лише росіянам, адже воювали з фашистами і всі інші народи СРСР. За це учасник акції у чорній шкіряній куртці і чорному береті спробував вдарити його по обличчю, але чоловік у жовтому зміг блокувати удар.

by24.org

"Ледь не дісталося від прихильників "руського миру" і мені, якого мітингувальники прийняли за "хохла". Каменем спотикання стала відмова надіти "георгіївську" стрічку, за що її апологети ледь не розтрощили камеру. Далі на мітингу з'явився "ряджений" учасник у військовому плащі-накидці, який виступив перед присутніми з короткою і малозв'язною промовою: "щоб пам'ятали", "діди воювали" і "велика перемога". Після цього вони обійшли квартал Брайтон-Біч і розійшлися", - уточнив Щигельський.

by24.org

Додає, що на сьогодні, 3 травня, російські іммігранти готують якесь продовження своєї "смугастої" акції. Про це вже в курсі представники української діаспори Нью-Йорка, які з високою часткою ймовірності вживуть контрзаходи.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори