Берлінський суд дозволив "Нічним вовкам" в'їзд до Німеччини

Новини світу
07.05 11:58
903
0

Суд скасував заборону на в'зд до Німеччини для групи пропутінських байкерів, які збиралися відзначити 70-річчя перемоги у Другій світовій війні мотопробігом через Берлін.

Про це повідомляє Голос Америки.

У квітні федеральна поліція Німеччини відмовила у мотоциклістам клубу "Нічні вовки" після того як їхні плани активно розкритикували громадські організації. Раніше у в'їзді їм відмовила також Польща.

Читайте також: У Санкт-Петербурзі "Нічних вовків" послали лісом (фото)

Адміністративний суд Берліна ухвалив 6 квітня, що у поліції не було достатніх підстав вважати, що росіяни становили загрозу громадському порядку, внутрішній безпеці або міжнародним відносинам.

Таким чином, суд вирішив, що їхні візи, видані Італією для вільного переміщення по країнах Шенгенської угоди, дійсні і для Німеччини.

Тим часом, байкери виклали на своїй офіційній сторінці livejournal відео про візит в концтабір Дахау, що поруч з Мюнхеном та до Відня. Мотоциклісти вихваляються теплим прийомом у Австрії.

"Городяни зустріли байкерів з плакатами, які свідчать, що тут в Австрії їм раді", - ідеться у повідомленні мотоклубу.

Нагадаємо, польська влада два тижні тому заявила, що не пустить "Нічних вовків" до своєї країни. Мешканці Варшави назвали провокацією їхні плани проїхати через Польщу в рамках святкування річниці перемоги у Другій світовій війні.

Багато поляків з підозрою ставляться мотоклубу через те, що пропутінські байкери виступали проти уряду України і урочисто відзначали російську анексію Криму.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори