5 причин, чому Росія ненавидить Захід

Новини світу
21.05 20:27
2490
2
5 причин, чому Росія ненавидить Захід

Російські політики та більшість громадян сприймають ЄС та США, як світових агресорів та загрозу власної безпеки. Журналіст Микаель Ярлнер написав у данській газеті Politiken статтю про п'ять основних подій, що змінили ставлення Росії до західних країн.

Економічний колапс 1998 року

У 1998 році економічний занепад Росії сягнув піку. Мільйони людей збідніли, в той час, як еліта продовжувала заробляти мільярди. Після приходи до влади Путіна він повністю відхрестився від західної моделі керування країною.

Війна в Косово

У 1999 році країни НАТО втрутились до конфлікту у Косово. Вони підтримали косовських албанців у спротиві сербам, яких підтримували росіяни. Таким чином, Заходу вдалось уникнути геноциду, а Росія втратила свій вплив на Балканському півострові.

Розширення НАТО 2004 року

Російські політики стверджують, що вони погодились на возз'єднання Німеччини, а НАТО пообіцяло їм не розширювати горизонти у Східній Європі. Однак жодних офіційних угод не було, а Росія розпочала агресію для демонстрації НАТО своєї сили.

Переворот у Лівії 2011 року

У 2011 році Захід розпочав державний переворот у Лівії, скинувши з диктатура Муаммара Каддафі. Росія сприйняла такий вчинок, як власну образу. Втручанням у сирійську війну Путін показав, що не збирається віддавати Близький Схід Заходу.

Читайте також: Путін відповість перед Європейським судом за збитий "Боїнг"

Війна в Україні

У Росії впевнені, що Майдан в Україні був профінансованим Штатами та Німеччиною. Таким чином, на думку Путіна, Захід збільшує вплив у Східній Європі. Відповіддю президента РФ була анексія Криму та війна на Донбасі. Крім того, Росія завжди негативно реагувала на прозахідні демонстрації, в тому числі і в Грузії.

Теги: Росія, Путін, ЄС, США

Коментарі

Гість
Гість
22.05.2016 / 08:27
Так Россия всех ненавидит ! Мне кажется, что большинство российского населения живёт хреново из-за мегаворовства Путина и его соратников, выводящих при этом бабло в иностранные банки и не вкладывающее его в развитие России. Причём, тупые россияне считают, что виноваты в их низком жизненном уровне -- ЕС и Обамка.
Гість
Гість
22.05.2016 / 08:06
А что-нибудь хорошее в России есть, или одно дерьмо ? Пусть хотя бы россияне напишут и докажут, например, почему союз с Россией перспективнее для Украины, чем союз с ЕС и США. От себя могу сказать, что в ЕС и США уровень жизни гораздо выше, чем в РФ и Украине, свобод больше, права простого человека защищены лучше. Логично, что украинцы стремятся присоединиться к цивилизованным странам, а не к российскому ГУЛАГу. Напишите о себе что-нибудь хорошее, россияне !

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...
ПолітикаВибір редакціїРозслідування16.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01

Вибір редакції


все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори