Shell отримала дозвіл бурити в Арктиці

Новини світу
12.05 10:47
483
0

Адміністрація Сполучених Штатів дала англо-голландській компанії Shell попередній дозвіл на видобуток нафти і газу в Арктиці.

Про це повідомляє Бі-Бі-Сі.

Shell може розпочати буріння в Північному Льодовитому океані вже цього літа.

Читайте також: Українець став кращим викладачем найвідомішого американського університету

Цей дозвіл є серйозною перемогою для компанії, яка впродовж декількох років намагалася почати видобуток у віддалених водах моря Бофорта і Чукотського моря. За припущеннями деяких експертів, там залягають величезні запаси нафти і газу.

Водночас, американські екологи засудили рішення Білого дому, зазначивши, що аварія в Арктиці може спричинити за собою руйнівні наслідки.

"Ми з обережністю підійшли до питання про розгляд можливості розвідувального буріння в Чукотському морі, визнаючи при цьому існування значних екологічних і соціальних ресурсів в регіоні і встановивши високі стандарти щодо захисту критично важливих екосистем, наших арктичних поселень і культурних традицій корінного населення Аляски", - повідомила Ебігайл Росс Хоппер, керівник бюро з управління енергетичними ресурсами океанів міністерства внутрішніх справ США.

Влітку 2012 року компанія Shell вже отримувала дозвіл на буріння на арктичному шельфі, але тоді бурові установки сіли на мілину.

2013 року у Штатах вирішили його анулювати, наголошуючи, що компанія має спочатку усунути всі проблеми, організувати безпечну роботу, і вже після цього отримати новий дозвіл.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори