Московські студенти зустріли ідеолога Антимайдану криками «Ганьба!»

Новини світу
21.05 17:15
2070
0

Лекцію головного ідеолога російського Антимайдану Миколи Старікова зірвали московські студенти. Студенти зустріли пропагандиста криками "Ганьба!", "Пішли з лекції!!", "Організатор бандитських угрупувань".

Студенти російського державного гуманітарного університету відмовилися слухати лекцію "Змова Заходу проти Росії та України" та залишили аудиторію. Пропагандист вигнав незгодних із зали та дискутував перед менш ніж десятком студентів‏.

Читайте також: В Москві вчителів примусово зганяють на "Антимайдан"

"Звідки ми знаємо, що ви не американський агент, який прийшов розповсюджувати революційні ідеї? Ви називаєте себе експертом зі спротиву "оксамитовим революціям". Що це за такий "інститут чаклунства і мольфарства?" - спитав Старікова один зі студентів.

Микола Старіков – російський публіцист і автор скандальної книги "Сталін. Згадуємо разом". Саме він разом із байкером Хірургом та рештою одіозних громадських діячів створив у січні 2015 року організацію "Антимайдан". Вони пообіцяли жорстко реагувати на спроби змінити Путіна на чолі Росії, зокрема із застосуванням "методів фізичного впливу".

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори