Росія заборонила рибу із Латвії та Естонії

Новини світу
04.06 09:38
498
0

Сьогодні Россільгоспнагляд ввів заборону на постачання до Росії рибної продукції з Латвії та Естонії.

Про це повідомляє УНІАН.

"Заборона пов'язана з системними порушеннями, виявленими Россільгоспнаглядом у ході інспекції, а також наявністю в продукції заборонених і шкідливих речовин", - ідеться в повідомленні.

Відповідне відомство РФ ще в кінці квітня провело технічні консультації з ветеринарними службами Латвії та Естонії та обговорило підсумки інспекції рибопереробних підприємств цих країн.

Читайте також: Росіяни відновили постачання українських ковбас

Россільгоспнагляд з 18 травня інспектував латвійські та естонські підприємства з виробництва продукції тваринного походження.

Повідомлялося, що перевірки проводяться у "зв'язку із зростанням кількості виявленої російським відомством і компетентними в області ветеринарного нагляду відомствами третіх країн - Європи, США та інших, небезпечної для життя і здоров'я людини продукції, виробленої рибопереробними підприємствами Латвії та Естонії".

Нагадаємо, із першого квітня Росспоживнагляд дозволив українському підприємству "Житомирський м'ясокомбінат" постачати м'ясну продукції до Росії. Серед дозволених продуктів, вироблених на підприємстві, – свинина, яловичина, субпродукти та м'ясні вироби.

"Перевірки Росспоживнагляду та Россільнагляду – це бутафорія. Точно невідомо, яку експертизу та перевірку якості проводили росіяни? Де вони закуповували й з якими документами контрольну партію продукції м'ясокомбінату? Чому вирішили дозволити ввіз українських м'ясопродуктів? З цієї ситуації та попередніх заборон українських продуктів зрозуміло одне – через ці контролюючі органи росіяни політично тиснуть на Україну", - розповіла Марія Колесник, аналітик консалтингової компанії "ААА".

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори