Китайці вимагають колонізації Забайкалля

Новини світу
15.06 18:08
1392
0

У ході підготовки до підписання великої земельної угоди між Росією і Китаєм виникли розбіжності. Про це повідомляє Росбалт.

Китайська Південно-Західна гірничопромислова компанія цього року інвестує 400 млн рублів в освоєння родовища сурми і срібла в Тенькінском районі Магаданської області Росії.

Влада Забайкальського краю повідомила про готовність передати Китаю в оренду 115 тисяч гектарів сільськогосподарських земель. Китайці планують вирощувати в РФ кормові, зернові олійні та інші культури, а також лікувальні трави для фармакології.

Але старший радник Китайського інституту міжнародних стратегічних досліджень Ван Хайюнь зазначив, що це не має значення, якщо не спростити процес переселення китайців до Росії.

Матеріал по темі: Залишена жителями китайська рибальське село "потонула" в зелені

"Якщо не вирішити юридичним шляхом питання широкомасштабного залучення китайської робочої сили, ні про яке довгострокове співробітництво з китайськими сільськогосподарськими підприємствами не може бути й мови", - зазначив Ван Хайюнь.

На цей проект інвестори з Китаю планують витратити близько 24 млрд рублів. Готова продукція буде поставлятися в РФ, КНР і на міжнародні ринки.

Нагадаємо, що прем'єр-міністр Японії Сіндзо Абе заявив про необхідність відновлення питання про володіння Курильських островів.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування16.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори