РПЦ пророкує Росії війну, бо мир шкодить суспільству

Новини світу
19.06 17:30
1017
0
Фото: Всеволод Чаплін

Голова Синодального відділу зі взаємодії церкви і суспільства РПЦ, священик Всеволод Чаплін висловив сподівання, що скоро в Росії закінчиться мирне і комфортне життя. На його думку, таке життя шкодить суспільству.

Таке він сказав в ефірі радіостанції "Эхо Москвы".

"Якщо суспільство живе в умовах відносного миру, спокою, ситості, якусь кількість десятиліть - два, три - воно може прожити в умовах світськості. Ніхто не піде вмирати за ринок, ніхто не піде вмирати за демократію. А необхідність вмирати за суспільство, за його майбутнє завжди рано чи пізно виникає", - сказав представник РПЦ.

Читайте також: Патріарх Кирило хоче заборонити аборти

"Мир довгим не буває. Мир зараз, слава Богу, довгим теж не буде. Чому я кажу "слава Богу"? Суспільство, в якому занадто багато ситого, спокійного, безпроблемного і комфортного життя, - це суспільство, залишене Богом. Це суспільство довго не живе. Баланс між світськістю і релігійністю виправить сам Бог, втрутившись в історію і пославши страждання, які в такому разі підуть на користь, дозволять отямитися тим, хто занадто звик жити тихо, спокійно і комфортно. Доведеться пожити інакше, і тоді справжній баланс знову вималюється", - резюмував Чаплін.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...
ПолітикаВибір редакціїРозслідування16.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01

Вибір редакції


все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори