Євросоюз дасть 28 млн для супутників над Донбасом

Новини світу
20.06 18:00
870
0

Єврокомісія виділила додаткову допомогу Спеціальної спостережної місії ОБСЄ для вдосконалення спостереження над територією Донбасу. В Європейській службі зовнішньої діяльності відзначили, що таке спостереження дозволить швидше нейтралізувати конфлікт.

"Продовжуючи підтримку імплементації Мінських домовленостей, Євросоюз надає допомогу ОБСЄ і виділяє наступні 18 мільйонів євро в рамках пакету допомоги. Це підвищить можливості комісії з моніторингу та верифікації режиму припинення вогню і виведення важкого озброєння у східній Україні, що передбачено Мінськими домовленостями", - заявили в ЄС.

Кошти спрямують на вдосконалення супутникового фотографування та аналізу території Донбасу. Роботу над цим здійснить Супутниковий центр ЄС. Фінансування також спрямують на придбання додаткових засобів спостереження.

Матеріал по темі: Британські юристи готують позов на Путіна за збитий Боїнг

Нагадаємо, що обсяг загальної підтримки Спеціальної місії ОБСЄ з боку Єврокомісії досяг 25 мільйонів євро, на які раніше закупили 43 броньованих автомобіля, медичне обладнання, також провели тренування спостерігачів.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...

Вибір редакції


все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори