У Росії влаштували випускний для самотньої учениці

Новини світу
27.06 23:00
1440
0
Фото: Анастасія Усатова

У Новотроїцької середній школі Омської області пройшов індивідуальний випускний. Цього року атестат про отримання середньої освіти вручили єдиній випускниці - Анастасії Усатовій.

Проте, як передають російські ЗМІ, адміністрація навчального закладу не відмовилася від традиції, і випускний відбувся за всіма правилами.

Урочиста частина свята нічим не відрізнялася від звичайного. Директор школи вручила Анастасії атестат, вчителі та батьки привітали випускницю. Потім був концерт, який завершився прощальним вальсом. Це єдиний епізод, де традиція була порушена - партнера для останнього танцю довелося вибрати серед учнів 10-го класу.

Дівчина залишилася єдиною ученицею в класі ще з минулого року. За цей час вона звикла до самотності на уроках і підвищеної уваги вчителів. Весь рік Анастасії доводилося відповідально готуватися до кожного заняття, тому що, крім неї, вчителям питати не було кого.

Читайте також: Вчитель-артилерист приїхав з АТО на останній дзвоник

"Це як ніби індивідуальні заняття, немов репетиторів наймаєш. Дуже комфортно - все розумієш. Коли вчителі задавали питання, я вставала і відповідала, при необхідності підходила до дошки, розповідала, показувала", - поділилася випускниця.

Вимушена індивідуальна форма навчання пішла Анастасії на користь. Вчителі відзначають, що успішність її помітно підвищилася за цей рік. Попереду у дівчини навчання у вузі за фахом "технолог харчового виробництва".

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування22.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори