Кваліфіковані греки їдуть з країни - Guardian

Новини світу
03.07 18:00
609
0

Освічені греки дедалі активніше шукають роботу за кордоном і звертаються по допомогу до співвітчизників, які вже залишили батьківщину в пошуках кращого життя.

Про це пише британська Guardian.

Грецька медична асоціація Великої Британії заявляє, що кількість дзвінків та електронних листів із запитами про роботу лікарями за кордоном збільшилася на 30%.

В асоціації кажуть, що ця цифра – не межа, адже багато висококваліфікованих спеціалістів чекають на результат референдуму 5 липня. Якщо більшість скаже "ні" пропозиціям кредиторів, то охочих виїхати на роботу за кордон стане більше.

Читайте також: Через дефолт Греція втрачає 50 тисяч туристів щодня

За даними Guardian, звертаються греки по допомогу і до діаспори. Багато з тих, хто шукає допомогу, мають наукові ступені та великій досвід, але працювати готові навіть мийниками посуду, аби тільки мати можливість підтримати рідних у Греції.

"Через п'ять або десять років Греція залишиться без освіченої еліти, яка взяла б на себе відповідальність за модернізацію країни. Ці люди здобули освіту вдома, грецька держава оплатила цю освіту, а тепер вони поїдуть", - цитує Guardian прогноз Врасідаса Караліса, професора із Університету Сіднея.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори