Американці назвали головну загрозу нацбезпеці

Новини світу
14.01 16:47
Марина Лонська
486
0

В Америці більшість громадян вважають найбільшою загрозою агресію з боку Росії.

Про це повідомляють місцеві ЗМІ.

Співробітники міжнародного інституту дослідження громадської думки Ipsos у період з 9 по 12 січня проводили опитування мешканців США. Близько 1,2 тисячі осіб віком від 18 років погодилися відповісти на питання. Серед них було щонайменше 475 прихильників республіканців, а також 490 демократів.

Читайте також: Фахівці назвали основні загрози для світу

У ході дослідження виявилося, що близько 82% дорослого населення відверто називають найбільшою небезпекою для США саме Росію та її агресивну політику. Фахівці зазначають, що ця кількість значно перевищує показник 2015 року – тоді політику РФ розцінювали як ризиковану 76% респондентів. Крім того, чверть опитаних вважають, що загроза "неминуча", тобто у будь-якому випадку Росія рано чи пізно завдасть шкоди Америці.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що аналітики спрогнозували основні ризики для світу на 2017 рік. За даними фахівців, вибори у Євросоюзі (Франція, Німеччина, Великобританія) – найбільша небезпека для міжнародної спільноти. Вони вважають, що причина у непередбачуваності результатів кампанії, а також руйнівних наслідках від дій новопризначених лідерів. Крім того, загрозу складає також агресивна політика Кремля та президента Росії Володимира Путіна.

Теги: США, Росія, Путін, загроза, агресія
Автор матеріалу: Марина Лонська

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...

Вибір редакції


все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

Ознака коаліції: як радикали роздають аванси парламентській більшості
ЧитальняАналітика 24 лютого

Чи можна, з одного боку, бути союзником влади, а з другого – жорстким її опонентом? Якщо проаналізувати позицію, яку наочно […]

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори