Родини загиблих під час заворушень у Вашингтоні можуть судитися не тільки з 45-тим президентом США Дональдом Трампом, а й з соціальними мережами, які поширили його заклики до протестів.

Про це заявив політолог Володимир Цибулько в ефірі YouTube-каналу «Знай24».

«Американська правова система настільки відкрита, що там позиваються всі до всіх. Родини загиблих під Капітолієм можуть судитися не лише з Трампом персонально, а й з соцмережами, які поширили його заклики. Тут страх більше не перед Трампом і падінням акцій, а перед новомодними судилищами. Рано чи пізно родини загиблих будуть судитися і з соцмережами також», – сказав він.

На думку експерта, соціальні мережі намагалися перестрахуватися від судових позовів, заблокувавши Дональда Трампа. Проте, підкреслює він, таким чином вони порушили авторське право 45-го президента США.

Популярні новини зараз

22-річний хлопець згвалтував трансгендера, думаючи, що він жінка: не зупинило навіть зізнання

Касирка в АТБ "надурила" українку на 60 гривень і не помітила проблему: "На*бала і образилася"

Олена Кравець з "Квартал 95" показала, що вчудила її донька Маша: до такого не додумалися навіть діти Олі Полякової

У лісі під Львовом оселився безхатько, боляче дивитися: "Дружина померла, доньки вигнали"

Показати ще

«Раптом виявляється, що Трамп не має права на свої твіти. Твіттер одним махом вирубає його акаунт, на якому десятки мільйонів читачів, і позбавляє цих людей права комунікації», – вважає Цибулько.

Він констатує, що заклики Трампа призвели до катастрофи і втрати репутації всієї його політичної системи у Сполучених Штатах. Проте наголошує, що такий крок соціальних мереж виявився доволі авторитарним і навіть позаправовим. На думку Цибулька, користувачі соцмереж повинні мати гарантії, якщо не порушують правила мережі.

Нагадаємо, Znaj.ua повідомляли, що Байден в перший же день на посаді президента готує імміграційну революцію в США.

Раніше політолог Володимир Фесенко заявив, що США дають зрозуміти, що нікому не дозволять втручатися у свої вибори.