На сторінці телеканалу "1+1" в соціальній мережі Instagram з'явилося ексклюзивне відео, яке раніше було опубліковано в Telegram-каналі під назвою "Жіночий".

У ньому показано, як Олексій Потапенко зізнався в любові Насті Каменських, яка була з ним в одному дуеті "Потап і Настя" протягом багатьох років.

"Визнання відбулося в будинку пари, який тоді тільки будувався. Діставши з металевої коробки обручку, @realpotap виголосив коротку промову, запропонувавши Каменських стати його дружиною. Дивись це ексклюзивне відео і став❤️в коментарях!", - йдеться в публікації.

Забавно те, як все це підносить сам Олексій Потапенко, перебуваючи перед Каменських з металевою коробкою.

Популярні новини зараз

Батько задушив двох дітей, щоб їх мати від нього не пішла: "Знав, що він мені потрібен. Це був контроль"

23-річний хлопець убив дівчинку-підлітка, щоб справити на неї враження, загинув і друг: "У неї навіть не було шансу пожити"

Учасниця "Міс Всесвіт" Анна Неплях злила інтимні кадри, гідні Playboy: екстремальне міні та відверте декольте

Зірка "МастерШеф" Ольга Мартиновська похвалилася сімейним щастям в обіймах доньки і Ектора Хіменеса-Браво: "Вже подружжя"

Показати ще

"Настенька, в цей чудовий день, я хочу зробити таку хрень. Я хочу бути назавжди з тобою. Ти будеш моєю дружиною?", — заявив він, після чого Анастасія не зуміла стримати сліз і запитала у людей поруч, чи знали вони про це з самого початку, але Потап зазначив — ці люди випадково там опинилися.

У словах чоловіки навіть відстежується рима.

"Насрати", "Кому це треба, вже не молоді...", "Співає класно, але зруйнувала чужу сім'ю. Цього не можна робити", — заявили користувачі в коментарях.

Нагадаємо, Потап приєднався до кошового на "Лізі сміху"

Як повідомляв "Знай.ua", Настя Каменських після смерті Папи ніжно звернулася до українців: "Дуже сподіваюся, що.."

Знай.ua писав, Потап зворушив українців зізнанням про Насті Каменських: "Давай почнемо з самого початку"