Піхотинець Олексій псевдонім "Лінза " – родом з Маріуполя. Тут народився, виріс, здобув освіту, влаштувався на роботу і створив сім'ю. Однак почалася війна і перервала його плани.

"Коли ворог крок за кроком руйнує твоє життя, намагається знищити, відібрати дорогі для тебе речі-в якийсь момент розумієш, що повинен боротися за своє, за свій спосіб життя. Для мене останньою краплею стали обстріли російських "Градів" рідного Маріуполя в січні 2015-го, – зізнається боєць.

Олексій кинув роботу сталевара на Маріупольському металургійному комбінаті і пішов у військкомат проситися в бойову бригаду. Із запропонованих варіантів вибрав саме батальйон» Сармат " Маріупольської мотопіхотної. Каже, знайомі з бригади постійно "підігрівали" інтерес, розповідали про братерство в колективі, бойовий шлях підрозділу.

"Жодного разу не пошкодував про свій вибір, – розповідає «Лінза». - Тут знайшов неабиякий досвід і вірних друзів. Буду служити до перемоги, поки не повернемо всі окуповані землі. Та й син постійно говорить одноліткам, щоб не переживали. Каже: "мій тато-український солдат! Він усіх захистить". Так що не маю морального права його підвести!"

Популярні новини зараз

Анна Богдан пішла війною на Юлю "Зайку" після фальшивого весілля: "Казала, що Міша сумний зі мною"

Ксенія Мішина показала, як переживає розрив з Олександром Еллертом: "Викликає страх"

Лілія Ребрик показала струнке тіло у відвертій сукні - "Яка солоденька!"

Оля Полякова знялася в однакових бікіні з 16-річною донькою Машею: немов подружки

Показати ще

Нагадаємо, герой АТО розповів, як" прозрів " в окопах і закохався в українську мову.

Як повідомляв Знай.uа, кіборг героїчно загинув, рятуючи побратимів у Донецькому аеропорту, протистояв ворожому танку.

Також Знай.uа писав, що українець потрапив у ДТП поблизу фронту, бійці ЗСУ ледве дістали з понівеченого авто.