Прессекретар президента Юлія Мендель розповіла українцям про дівчинку, яка хоче змінити світ.

Детальніше про це журналістка написала на своїй сторінці в Instagram.

Юлія Мендель розповіла, що вперше за довгий час побачилася з 14-річною дівчинкою Марусею, яка є членом програми "Наставництво". Деякий час тому журналістка розповіла дівчинці, що в деяких країнах заборонено всиновлювати дітей іноземцям, що, зокрема, стосується громадян США.

Виявляється, ця розмова сильно вплинула на Марусю, що вона вирішила обговорити це з психологом. Дівчинка заявила, що дуже переживає за цих дітей, оскільки у них відбирають право бути успішними і щасливими.

Маруся хоче в майбутньому стати міжнародним юристом і навіть визначилася, куди направить свої юридичні навички. Дівчинка призналася Мендель:"я хочу це змінити".

Популярні новини зараз

Ольга Сумська встановила небувалий рекорд з чоловіком: більше зміг тільки Зібров

Олександр Пікалов з "Квартал 95" розповів про "втечу" після народження сина: "Сів у автобус і поїхав"

Новий "колумбайн" в Росії: стрілок заблокувався в університеті, є загиблі і поранені

Головне за ніч: Пугачова в жалобі, призов до ЗСУ з 1 жовтня, ПриватБанк "заблокував" комуналку і Могилевська проти Кароль

Показати ще

"Дитяча мудрість вражає. Як одна непомітна фраза дорослого може прорости у дитячу мрію. Пам’ятайте, яким важливим може бути ваше слово. Іноді воно змінює долі", - написала Юлія.

Нагадаємо, що Юлія Мендель впевнена, що президент Володимир Зеленський "відбувся як глава Незалежної Держави".

Як повідомляв портал Знай.иа, прес-секретар Володимира Зеленського Юлія Мендель розповіла українцям, що насправді означає "правда".

Також Знай.иа писав, що Юлія Мендель поділилася натуральною красою і розповіла про найбільш часто використовуваному слові в її житті.