Виходячи на маршрут і надаючи послуги з перевезення, водій повинен дотримуватися правил дорожнього руху. Перевізник має забезпечити безпеку та комфортну обслугу пасажирів. Ці, здавалося б, зрозумілі, логічні та законні речі, не мають нічого спільного з тим, що відбувається на дорогах України.

І вже давно нікого не дивує, коли водій громадського транспорту спокійно собі розмовляє по мобільному під руху, деколи умудряючись при цьому навіть ще й курити. А ситуації, коли водії громадського транспорту дозволяють собі хамити старшим людям, ветеранам АТО чи громадянам з інвалідністю лише через те, що ті мають посвідчення, які дають їм право безкоштовного проїзду, стаються на кожному кроці. Недбальство, халатність, жлобство і хамство – стали звичними проявами перевізників, на яких, так виглядає, нема ніякого впливу.

Про чергову таку ситуацію розповів "Київ оперативний", на Facebook-сторінці якого очевидець описав випадок нехтуваннями правилами дорожнього руху та безпекою пасажирів. Він також додав до поста відео, яке зняв на свій мобільний.

Водій київської маршрутки зупинив переповнений автобус просто в потоці транспорту та почав зливати паливо своєму колезі "по цеху".

"Тільки недавно відгриміли бої з водіями маршруток, які розмовляли по телефону під час руху автотранспорту. Але то що я бачив сьогодні це повна перемога людини над здоровим глуздом!
Водій маршрутки, мабуть відчув гостру нестачу адреналіну, зупинив автобус просто в потоці транспорту. Через кілька секунд до нього приєднався колега «по цеху» і вони почали зливатися ПАЛИВО З АВТОБУСА! З автобуса, в якому всі ми їхали.
Ось коли тобі здається, що бачив за все життя в маршрутках все, але немає, столичне # АТП обов'язково знайде "найкращого кандидата" і відправить його на маршрут з людьми", - написав автор відео.

Нагадаємо, водій запорізької маршрутки показав, як потрібно "пакувати" пасажирів.
в Запоріжжі на одній із зупинок громадського транспорту активіст зняв незвичайне відео - водій маршрутки силою заштовхували пасажирів в переповнений салон свого автобуса.

Як повідомляв портал "Знай.ua", на Київщині стався кричущий випадок - водій маршрутки відмовив у пільговому проїзді жінці, у якої в боях на Донбасі загинув син.

Також "Знай.ua" писав, чому маршрутки в Україні потрапляють у ДТП.