У Києві не вщухає скандал навколо виявленої прослушки у Центральній синагозі, що знаходиться на Шота Руставелі.

Головний рабин України і Києва Моше Реувен Асман прокоментував заяву Національного антикорупційного бюро про прослуховування центральної синагоги.

Про це він повідомив в Facebook.

Популярні новини зараз

Таксист Гювен не зміг забути поїздку з українкою і став надсилати їй свій "Bolt": "Хочу лизати тебе годинами..."

Маша Полякова захотіла Майбах за 5 мільйонів, тому що у неї болять ноги, патлатий наречений запропонував тільки руку

21-річну породіллю акушери облили крижаною водою і побили: "За вами ніхто мити підлогу не буде..."

Євген Петросян отримав жорсткий "удар" від захисника своєї ексдружини Олени Степаненко: "Ми довго мовчали і терпіли"

Показати ще

Зокрема, мова йде про заяву НАБУ про те, що прослушку здійснювали співробітники іншого правоохоронного органу.

НАБУ
НАБУ

Головний рабин столиці заявив, що відео, опубліковане днями у ЗМІ, не є повним, томі інформація на ньому подана викривлено. Він підкреслив, що громада уважно перевірила інформацію, фото та відеозаписи, оприлюднені у мережі.

"У рамках здійснення ретельної перевірки, в тому числі при технічній допомозі наших ізраїльських колег, використовуючи метод розпізнання осіб і образів новітньою системою" Аnyvision "було встановлено, що представлені фото з ймовірністю 99.97% відповідають наступним громадянам: Корбан Ярослав Ігорович (згідно з декларацією Назка, є співробітником НАБУ і отримав дохід від організації в розмірі 336 115 гривень за 2017 рік); Данчішіна Ірина Миколаївна (згідно з декларацією Назка, є співробітником НАБУ і отримала дохід від організації в розмірі 336 115 гривень за 2017 рік) ", - заявив він.

Окрім того Моше Реувен Асман зазначив, що експертиза встановила IP-адреси, з яких були здійснені атаки на системи безпеки, а також здійснювалися тимчасові відключення відеоспостереження.

"У рамках інтересу безпеки нашої країни і забезпечення прав громадян ми готові прийняти пропозиції про зустріч з усіма компетентними особами. Молитовний будинок відкритий для молитви і каяття для всіх бажаючих, включаючи керівництво правоохоронних органів, в незалежності від приналежності до релігійних чи інших громадам. Зазначена ситуація вже взята на контроль на найвищому національному та міжнародному рівні ", - написав голова єврейської спільноти.

Нагадаємо, у Національному антикорупційному бюро України розповіли, хто проводив стеження за Центральною синагогою Києва, в якій звинувачували агентів бюро.

Раніше Знай.uа писав про те, що Після того, як Ізраїль досяг домовленості з палестинським рухом ХАМАС про припинення вогню, міністр оборони країни Авігдор Ліберман заявив, що йде з посади.

Також Знай.uа повідомляв, що гучний скандал спалахнув навколо першого директора Національного антикорупційного бюро України Артема Ситника.