Міст між Хрещатим парком та Володимирською гіркою вже другий тиждень є найбільш обговорюваним об'єктом. Його відкрили за добу до Дня Києва після чого там встигли влаштувати тисняву сотні людей, а після зовсім почала сипатись скляна підлога.


Деякі з ділянок огороджені так як небезпечні, але туди все одно продовжують йти люди. Деякі гості та мешканці Києва після прогулянки і фотосесії на мосту дуже втомлюються і не можуть донести сміття до найближчого бака, залишаючи його де завгодно на "радість" комунальним службам.

Власник даних фото не полінувався і прокинувся раніше, щоб показати, як виглядає об'єкт після відпочиваючих.

Сміттєві баки виглядають як арт-об'єкти присвячені проблемам забруднення планети. Про таку кількість кавових стаканчиків і пляшок з-під пива ці урни навіть не підозрювали. Можна подумати, що це проблема тих, хто встановив так мало баків для викиду сміття на мосту.

Популярні новини зараз
У Білорусі мають начати вибухати аеродроми: експерт радить дати зрозуміти Лукашенку ціну участі у війні "Я людям зруйнував життя...": Руслан Ханумак йде з музики через скандальну пісню "Дика дичка" Українець сам переважив фасований сир у "Сільпо": не вистачає по 100 грам у пачці Частина воїнів ЗСУ може опинитися у в'язниці, але причина зрозуміла: пояснення адвоката
Показати ще

Але пройшовши на інший кінець, на Володимирській гірці, можна побачити, що всі урни майже порожні. Що ж заважає відвідувачам донести пару метрів використані ємності для води і їжі не зрозуміло.

Нагадаємо, автор диво-мосту Кличко виправдався за безглузді помилки: "Не врахували, що пройдуть виродки".