Відома українська співачка Ірина Білик, яка нині працює у Росії, ошелешила підписників новиною: зірка розлучається зі своїм чоловіком - 48-річним фотографом Асланом Ахмадовим. Артистка зазначила, що сама ініціювала розрив.

Спочатку Білик не хотіла говорити про сімейні стосунки, та зрозуміла, що рано чи пізно це все одно стане відомо широкому загалу, йдеться в сюжеті "Мій секрет" на СТБ.

“А що робити? Він давно не приїжджав до нас з сином. Я його досі люблю і він, каже, що любить мене. Каже, що не може прилетіти, тому що через коронавірус літаки не літають, хоча вони вже давно літають”, – розповіла Білик.

Дивіться з 1:00:33

Популярні новини зараз

Коли і навіщо українці знову переведуть годинник на "зимовий" час: західні регіони можуть постраждати

Ридаюча пенсіонерка не могла потрапити на потяг "Одеса-Київ" через відсутність сертифіката: на тест не вистачало 200 гривень

Штрафи 51 тисяча гривень і техогляд за новими правилами: за що можуть забрати авто і які перевірки потрібно пройти

Рідкісну праворульну "Волгу" від ГАЗ-21 відшукали за кордоном: справжня "чорна блискавка"

Показати ще

Також в інтерв'ю співачка зізналася, що 40-річний Сергій страждає від психічного розладу. За словами Ірини Білик зараз вона утримує свого брата при цьому додала, що ніколи раніше не розповідала про хворобу рідної людини, зокрема, тому, що цього не хотіла покійна мама.