24, 25, 31 липня та 1 серпня в Древньому Києві Князівства Київська Русь («Парк Київська Русь») буде проходити найвидовищніше святкування Дня Хрещення Русі країни. На гостей чекає феєрична розважальна програма з кінно-трюковими виступами, відтворенням історичних подій, давньословянськими розвагами. А також смачні страви з багаття, прогулянки на конях і багато іншого з життя Київської Русі. У суботу також пройде обласне святкування, на яке з'їдуться 7 районів Київщини та презентуватимуть кожен свою громаду.

Дуже символічно відзначати День Хрещення Русі в Древньому Києві, що розташований у Київській області, селі Копачів. Адже тільки тут можна зануритися в атмосферу живого середньовіччя, доторкнутися до давніх традицій і відчути себе справжніми мешканцями Київської Русі. За в'їзною брамою Князівства відвідувачів чекає подорож у часі на тисячу років назад у Древній Київ. Адже тут на основі знань сучасної науки в повному масштабі відтворюється Київ V - XIІІ століть. Гості побачать відтворені шедеври середньовічного дерев'яного зодчества: монументальний оборонний комплекс «Заборола» (довжиною близько 300 м), Михайлівські ворота (висотою в 21 м), садиби киян, сторожові вежі, терема та трибуни, дерев'яну Василівську церкву Х століття. Також тут відроджується атмосфера і дух тої славної епохи.

Протягом чотирьох днів гостей Князівства чекає знайомство з життям справжнього середньовічного міста, безліч розваг і насичена шоу-програма. Перед очима відвідувачів розгорнеться захоплююча театралізована реконструкція подій, що визначили майбутнє нашої країни на століття вперед.

24 липня на гостей чекає яскрава подія від Київської обласної державної адміністрації (КОДА). 7 районів Київської області (Білоцерківський, Бучанський, Бориспільський, Броварський, Вишгородський, Обухівський і Фастівський) з'їдуться до Князівства, щоби презентувати себе. Тут можна буде побачити й виступи народних колективів, і народний промисел, і майстрів із різних куточків області. Організаторами виступлять КОДА, управління культури КОДА, управління туризму КОДА, Обухівська районна державна адміністрація, Київський обласний центр народної творчості, Рада національних товариств України.

24 липня програма буде проходити одночасно на двох локаціях. З 16:00 на Дитинці Києва розпочнеться урочисте відкриття обласного заходу і триватиме до 20:00, а на ристалищі програма розпочнеться з 14:00 і триватиме аж до пізнього вечора.

Популярні новини зараз
Подивися уважно у трудову книжку: через ці "записи" українці залишаються без пенсії Виїзд з України зміниться 18 березня: які нововведення чекають на всіх вже в понеділок Всі дані передадуть до податкової: доведеться заплатити за кожен метр Вам знадобиться магніт: перевірте монети в гаманці – деякі можуть принести 35 000 гривень
Показати ще

На ристалищі відкриє урочистість костюмований парад історичних постатей, що відіграли ключові ролі в історії Київської Русі. А на завершення параду на бойовому коні урочисто виїде сам «винуватець урочистості» - князь Володимир Великий. Гості зможуть не тільки насолодитися видовищем, а й зробити яскраві фотографії з колоритними персонажами для соц. мереж.

Далі в театралізованих постановках будуть відтворені події, що пов'язані з прийняттям християнства Київською Руссю. Гості побачать театралізоване дійство «Знищення ідолів» із древніми ритуалами та появою Архистратига Михаїла, вибором князем Володимиром віри та поваленням язичницьких ідолів.

Адреналін від перегляду подарує кінно-трюкове шоу - театралізований костюмований турнір із верхової стрільби з лука і кінна атака, під час якої професійні каскадери на конях будуть стріляти в пішого воїна на повному галопі. Видовищності додадуть середньовічні бої в металевих обладунках.

Відвідувачі зможуть не тільки насолоджуватися програмою, але і стати її частиною, взявши участь у давньослов'янських забавах, іграх, конкурсах і танцювальних флеш-мобах.

Увечері в Древньому Києві пройде захоплююча постановка "Приборкання бунту волхвів Полоцького князівства", під час якої можна буде насолодитися видовищними кінними роз'їздками з факелами та побачити стрільбу з величезного метального знаряддя - требушету палаючими ядрами.

З 11:00 ранку тут кожен знайде собі заняття до душі. На Княжій стайні гості познайомляться з унікальними кіньми рідкісних стародавніх порід, дізнаються багато цікавого про них, погладять, сфотографуються з ними, а при бажанні проїдуть верхи або в екіпажі. У середньовічній крамниці та на ярмарку майстрів - виберуть на пам'ять оригінальні сувеніри ручної роботи. У Княжій костюмерній можна приміряти вбрання часів Київської Русі та влаштувати яскраву фотосесію, в середньовічному тирі - навчитися стріляти з лука, на монетному дворі - карбувати монети за давньої технології, відвідати музеї та експозиції. Любителів активного відпочинку потішать швидкісна гірка «Змій Горинич» і захоплюючий канатний спуск «Політайло».

На Середньовічної кухні можна скуштувати смачних напоїв і страв, приготованих на вогнищах, як за стародавніми, так і за сучасними рецептами.

При бажанні продовжити свою подорож до Середньовіччя ще на день, можна залишитися на ніч в комфортабельних кімнатах (при попередньому бронюванні).

Древній Київ відкривається о 10:00. Початок програми на ристалищі о 14:00, обласні урочисті відкриття від КОДА - о 16:00. Завершення програми: в суботу 24 липня до 21:00, у неділю до 19:00.

* В програмі можливі зміни.

Древній Київ розташований в 45 хвилинах їзди від Києва сучасного - в Київській області, Обухівському районі, с. Копачів.

Відвідування Древнього Києва відбувається з дотриманням вимог карантинного режиму.

Доїхати можна на своєму автомобілі або громадським транспортом. Розклад маршруток можна дізнатися на сайті «Обухівтранс» або на сайті «Парк Київська Русь» у розділі «Контакти».

* Краща дорога своїм автомобілем - через місто Обухів, яка вказана на сайті Князівства в розділі «Контакти». GPS-навігатори часто вказують дорогу не через Обухів, їй слідувати не рекомендується.

Ціна квитка: повний квиток для дорослого -250 грн., для пенсіонерів і студентів - 150 грн., для дітей шкільного віку - 100 грн., для дошкільнят - безкоштовно.