Активісти руху "Авто Євро Сила" вимагають від влади розв'язати питання про доступне розмитнення автомобілів на іноземній реєстрації. Привернути увагу до проблеми люди вирішили вельми радикальним способом – вони підпалюють свої "євробляхи". На сторінці активістів у Facebook повідомляється, що спалені вже близько 10 машин, і це не межа, якщо на проблему не звернуть увагу.

ПАЛАЮЧИЙ ПРОТЕСТ проти Зелених Штрафів 170 000 грн. Одесса також висловила протест Одесса все просыпаемся и на Кучурган! Горят Евробляхи! ТСН #112 #1+1 #2+2 #зе #слуганароду #24

Geplaatst door Авто Евро Сила op Vrijdag 20 december 2019

Власники "євроблях" вимагають у влади почати виконувати свої передвиборні обіцянки з приводу доступного розмитнення автомобілів, пригнаних з Європи. І судячи з того, що почали горіти машини, активісти більше не вірять "просто словами". Як відомо, кілька днів під Верховною Радою вже тривають мітинги "євробляхерів". Варто зауважити, що власники авто на єврономерах активізувалися неспроста. Річ у тому, що з нового року чинності наберуть шалені штрафи за їзду на нерозмитнених авто, мова йде про суму в 170 тисяч гривень. Раніше ці санкції були відстрочені, але вони можуть задіяти, якщо влада нічого не зробить.

Нагадаємо, активістка спалила євробляху, звертаючись до Зеленського.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що "євробляхерів" розділять на дві категорії.

Також портал "Знай.ua" писав, що "євробляхерам" дали останній шанс, але пощастило не всім.