Сьогодні набрав чинності закон України “Про верифікацію та моніторинг державних виплат”, який вчора був опублікований в парламентській газеті “Урядовий кур’єр”.

Цим законом вводиться підтвердження права на отримання пенсій, субсидій, пільг, стипендій та інших виплат за рахунок державного та місцевого бюджетів, фондів обов’язкового державного соціального та пенсійного страхування.

Оформлення субсидій, фото: socportal.info
Оформлення субсидій, фото: socportal.info

Варто зазначити, що оприлюднений закон містить президентську правку, яка стосується збереження Національному агентству з питань запобігання корупції доступу до Єдиного державного реєстру юридичних, фізичних осіб-підприємців і громадських формувань, та до державного реєстру прав на нерухоме майно.

Нагадуємо, що на минулому тижні в Міністерстві соціальної політики оприлюднили нові вимоги для отримання субсидій.

Популярні новини зараз

Тетяну Песик з "Жіночого кварталу" не впізнали в реальному житті, але вона знайшла "виправдання": "Внутрішня краса то є основне"

Колишній чоловік загиблої Жанни Фріске Дмитро Шепелєв відкрив те, що тривожило його довгі роки: "Ніколи не любив"

Олександр Пономарьов різко змінив стиль: "У магазині дивилися на мене як на прибульця"

Була з Андрієм Данилком задовго до Інни Білоконь: куди зникла та як змінилася Геля з "СВ-шоу"

Показати ще

Як писав Знай.ua, особливістю сучасних правил отримання субсидій є можливість обирати самостійно, у якому саме вигляді людина хоче її отримувати – готівковому чи безготівковому.

Також Знай. ua писав, що в Україні зміниться форма заяви на монетизацію субсидій: коли набуде чинності указ Мінсоцполітики.