На днях український блогер Михайло Шнайдер в черговий раз опублікував знімок, який не тільки не тільки викликав шквал активного обговорення у соцмережі, а й продемонстрував жорстокі реалії українського життя. Відповідний знімок чоловік виклав на власній Facebook-сторінці.

Відтак, на ньому видно, як четверо пенсіонерок перевернули сміттєвий бак та дивляться всередину, ймовірно, шукаючи щось корисне.

"Ось саме так виглядає наша реальність, Друзі. І вона зовсім мені не по Душі...", - написав Шнайдер.

Скріншот допису

В коментарях підтримали чоловіка та стверджують, що "ці люди будували заводи, будинки, а зараз намагаються вижити на копійки".

Популярні новини зараз

Хлопчика змусили скупатися у крижаній ополонці при -26: дитина виривалася і плакала, але мама була невблаганною

Ті самі кадри з Тіною Кароль, коли зірка вийшла на сцену після новини про загибель коханого: "Це не кінець..."

Руслана Лижичко готується до поповнення у сім'ї? 48-річна співачка захотіла потішити чоловіка своєю маленькою копією

Багатотонна фура відправила під воду понтонний міст: два села лишилися без жодного сполучення

Показати ще

"А це називається дійшли до ручки. З кожним приходом нової влади, все стає краще і краще. Як цим пенсіонерам, вижити. Раніше одиниці колупались в мусорі, а зараз більша частина. Подивіться, пане президент, як живе ваш народ. Це тільки рада ваша живе, наділивши собі зарплати з народних коштів. Ганьба вам велика і ще раз ганьба", - пишуть обурено піл дописом.

Нагадаємо, що працюючі українці ризикують залишитися без пенсій.

Як повідомляв портал Знай.ua, через 8 років тільки половина 60-літніх зможе вийти на пенсію, інші ж будуть змушені працювати до 63-65 років.

Також портал Знай.ua писав, що з 2020 року в Україні підвищили мінімальну заробітну плату, прожитковий мінімум і мінімальну пенсію.