У Державній службі зайнятості надали інформацію щодо особливостей реєстрації та обслуговування безробітних у період карантину. Ознайомитися з загальною інформацією про роботу Центрів зайнятості та правилами обслуговування клієнтів у період карантину можна на сайті ДСЗ у розділі "Електронне подання документів".

Як зареєструватися в Центрі зайнятості через e-mail:

Крок 1. Вибір центру зайнятості — оберіть на сайті ДСЗ центр зайнятості, зручний для вашого обслуговування.

Крок 2. Підготовка заяв про надання статусу та про призначення допомоги. 1) Напишіть власноруч заяви за зразком. Сфотографуйте або проскануйте їх (якщо у вас є технічна можливість). 2) Завантажте заяви, видрукуйте, заповніть, підпишіть особисто. Сфотографуйте або відскануйте. Використовуйте безкоштовні додатки на Play Market та App Store.

Безробітні українці, скріншот: YouTube
Безробітні українці, скріншот: YouTube

Популярні новини зараз
Лукашенко готується зрадити путіна у війні з Україною, загибель буде миттєвою: "Можна посадити в Херсонській області" Глава Луганської ОВА Сергій Гайдай не стримав сліз, згадуючи роки з мамою: "Ми тільки..." Оля Полякова зізналася, що з дитинства любила чоловіків старшого віку: "Вадим називав мене своєю молодшенькою" Євген Кошовий з "Кварталу 95" ледь не розревівся, виїхавши до Варшави: "Нікуди повертатися"
Показати ще

Крок 3. Формування Е-листа — оформлені заяви додайте як вкладення до е-листа. У темі листа зазначте прізвище, ім'я та по-батькові.

Крок 4. Подання заяв — надішліть сформований лист на e-mail обраного вами центру зайнятості.

Крок 5. Надання статусу безробітного — працівник ЦЗ повідомить про прийняті рішення телефоном або на ваш e-mail.

Крок 6. Тримайте зв'язок з вашим кар'єрним радником. Використовуйте можливості особистого е-кабінету на сайті ДСЗ.

Необхідно пам'ятати, що заявник несе відповідальність за правдивість поданих відомостей та документів. У заяві повинні бути вказані ваші актуальні контактні дані. Якщо ваші заяви оформлені неправильно, вас поінформує фахівець центру зайнятості та надасть додаткові інструкції. Після завершення карантину або надзвичайної ситуації впродовж 10 робочих днів ви маєте подати до центру зайнятості оригінали документів.

Електронне подання документів / dcz.gov.ua
Електронне подання документів / dcz.gov.ua

Обов’язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, в Україні пом’якшили карантин — правила роботи непродовольчих магазинів. Непродовольчі магазини запрацюють на період карантину

Як повідомляв портал "Знай.ua", Епіцентр і Нова лінія потрапили під приціл Антимонопольного комітету, у чому їх підозрюють. В АМКУ вважають, що робота мереж під час карантину є одержанням неправомірної переваги над конкурентами

Також "Знай.ua" писав, на поляків чекає голодний рік без українських заробітчан, врожай сусідів під загрозою. У Польщі прогнозують катастрофу без українських заробітчан