Пенсіонерам з 1 липня 2020 року перерахують пенсії після зміни прожиткового мінімуму. Таким чином змінитися розмір мінімальної пенсії і продовжиться "доплата за вік".

Як зміниться прожитковий мінімум в Україні з 1 липня 2020 року:

  • для дітей до 6 років - 1859 грн (+80 грн);
  • для дітей 6-18 років - 2318 грн (+100 грн);
  • для працездатних осіб - 2197 грн (+95 грн);
  • для осіб, що втратили працездатність - 1712 грн (+74 грн).

Загальний показник прожиткового мінімуму зміниться з 2027 грн до 2118 грн (на 91 грн).

В Україні мінімальна пенсія дорівнює показнику прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатності. З 1 липня ця сума стане більше на 74 гривень і складе 1712 гривень.

Пенсіонери, фото YouTube
Пенсіонери, фото YouTube

Популярні новини зараз
У МОЗ попередили про хворобу, яка безжально косить дітей: поради на озброєння батькам Валерій Жидков з "Квартал 95" показав, як Коля Сєрга несе службу в лавах ЗСУ: "Зустрів солдатика" ПриватБанк повідомив про важливі зміни з 1 червня: про що варто пам'ятати клієнтам Леонід Кравчук за рік до смерті передбачив, коли Україна переможе: "Поки не змусять..."
Показати ще

Соціальні пенсії, мінімальні виплати в Україні отримують ті люди, які вже досягли пенсійного віку, однак не мають достатнього стажу. На 2020 рік це складає 27 років.

Повідомляється, що дані виплати зараз отримують близько 80 тисяч українців.

Також сума виплат підвищиться і для пенсіонерів, у яких "сверхстаж", тобто у чоловіків більше 35 років і понад 30 років у жінок. Вони за кожен додатковий рік отримують щомісяця по 1% від мінімальної пенсії. Для них надбавка збільшиться з 16,38 грн до 17,12 грн.

Пенсіонери старше 80 років також можуть розраховувати на надбавку до виплат. У травні 1,5 мільйона українців отримали щомісячну надбавку у 500 грн. Тепер кожен пенсіонер після виконання даного віку може розраховувати на автоматичне збільшення пенсії на дану суму.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, у столиці пенсіонери влаштували підпільну алкогольну "вечірку" наплювавши на карантин.

Як повідомляв Знай. ua, українцям видадуть допомога на дітей, повний перелік документів.

Також Знай. ua писав, що як дізнатися свою надбавку до пенсії, проста формула розрахунку від ПФУ.