Українським водіям, які отримали постанову про порушення правил дорожнього руху, можуть спростити процедуру оскарження в суді. Відповідний законопроект вже зареєстрували, повідомляє "Урядовий кур'єр". Наголошується, що деякі депутати Верховної Ради були не згодні з введенням в Україні судового збору для оскарження в суді штрафів за порушення ПДР. Вони зареєстрували в Раді законопроект №3424 "Про внесення змін у деякі законодавчі акти України щодо звільнення від сплати судового збору у зв'язку з оскарженням постанов по справах про адмінпорушення".

Нагадаємо, 18 березня 2020 року Велика палата Верховного суду суттєво змінила правову позицію і зробила висновок, що в разі оскарження постанов поліції необхідно сплатити 420 гривень судового збору, хоча раніше цієї оплати не було. Так, народні обранці вважають, що рішення про сплату судового збору порушує інші нормативно-правові акти і створює перешкоди для життєдіяльності громадян. У парламенті обіцяють, що найближчим часом це неправомірне рішення буде скасовано законним способом.

Дезінфекція автомобілів, фото - Getty Images
Дезінфекція автомобілів, фото - Getty Images

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше.

Нагадаємо, шкільну програму поповнить новий предмет, чим навантажать учнів додатково.

Популярні новини зараз
Місячне затемнення 16 травня 2022 року: до чого потрібно бути всім готовим, і чим вразить Володимира Зеленського, прогноз астрологині Святослав Вакарчук розповів, від чого російська армія ніколи не відмиється: "Запам'ятайте цю букву z" Українські судді не дали Польщі жодного балу на Євробаченні, Саба Мусіна пропонує звільнити Федишин і компанію Тарас Тополя після скандалу з Харковом намагався "загладити" ситуацію, але не вдалося
Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що українців попередили про нові ПДР і штрафи.

Також портал "Знай.ua" писав, що в Україні набули чинності штрафи для пішоходів.