Країни ЄС та світу відкривають свої кордони для відпочивальників, коли планувати відпустку

Низка країн оголосила дати відкриття кордонів. Вже в червні можна буде потрапити на Кіпр, в Болгарію, Грецію, Німеччину, Австрію, Чехію, Швейцарію, Угорщину, Польщу та інші країни. Популярна серед відпочивальників Туреччина відкриє свої двері перед туристами з 1 липня. А от США будуть закритими до 1 вересня.

До Італії та Іспанії можна буде потрапити лише з 1 серпня. Сама ж Україна датою відкриття кордонів назвала 1 липня. Однак, після повернення додому українц 2 тижні перебуватимуть на самоізоляції, що контролюватиметься додатком "Дія".

Аеропорт, скріншот: YouTube
Аеропорт, скріншот: YouTube

Українці з браком стажу для пенсій матимуть право на матеріальну допомогу, як оформити

Популярні новини зараз
Європа убезпечить Україну від ядерної загрози Кремля, поставка спорядження вже почалася Катя Осадча зізналася, що остаточно "розклеїлася", не допомагає навіть підтримка Горбунова: "Почала здаватися" Сергій Притула не зміг зняти гроші з благодійного рахунку і віддав свої пів мільйона: "Який я тоді волонтер" Володимир Зеленський згадав загиблого друга з "Кварталу 95": "Дайте смердючої дешевої горілки"
Показати ще

В Україні вимоги до стажу щорічно зростатимуть аж до 2028-го і з часом тільки половина українців зможуть їх виконати. Тобто майже кожен другий буде виходити на пенсію в 63 або 65 років, а не в 60.

А поки що українці, які не виконали вимоги щодо стажу, можуть до 31 грудня 2020 року оформити матеріальну допомогу.

пенсіонерка, скріншот з відео
пенсіонерка, скріншот з відео

Автофіксація порушень ПДР – штрафувати будуть не всіх, що потрібно знати

В Україні на дорогах країни з 1 червня почала роботу система автоматичної фотовідеофіксації порушень ПДР. Однак спочатку будуть фіксуватися не всі правопорушення, а тільки перевищення встановленої швидкості руху.

Про це повідомив у своєму Telegram-каналі міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Автофіксація порушень ПДР, фото YouTube
Автофіксація порушень ПДР, фото YouTube

Шахраї вигадали нову схему обману клієнтів ПриватБанку – залізуть у кожну шпарину

В Україні з'явилися шахраї, які націлені на клієнтів Приватбанку, як самого популярного банку в країні. Клієнти скаржаться на нову схему, в якій зловмисники навіть знають номери їх карт.

Українці, які ледь не стали жертвою шахраїв, розповідають, що спочатку дзвонить людина, яка представляється службою безпеки Приватбанку і запитує, чи проводите ви в даний момент транзакцію в якомусь інтернет-магазині.

ПриватБанк
ПриватБанк

Платні камери у СІЗО - Малюська пояснив, хто зможе "відсидіти" з комфортом

Платні камери в СІЗО, які зараз відкриваються в різних містах України, розраховані на арештантів за економічну злочинність - "білокомірцеву". Про це заявив міністр юстиції України Денис Малюська.

Камери "платних" українських СІЗО, фото Facebook Дениса Малюськи
Камери "платних" українських СІЗО, фото Facebook Дениса Малюськи